← Tüm Kullanıcı Yorumları

Bir muhasebe programına ihtiyacımız vardı ve birkaç sistem inceledikten sonra en mantıklı tercihin bulut tabanlı bir program olduğuna karar verdik. Birkaç seçeneği eledikten sonra içerisinde b2b sistemi olan ve e-ticaret siteleriyle entegre çalışabilen az sayıda program arasından bir tercih yapmamız gerekti. Aslında ilk önce başka bir sistemi denedik fakat kullanım zorluğu sebebiyle bizim için uygun olmadığını gördük.

Neyseki b2bNet'le tanıştık ve hemen kayıt olup müşterilerimizi sisteme bağladık. Aslen perakende olarak sirke satışı yaptığımız için, ürünlerimizin barkodunu okuttuğumuz anda POS ekranında görünmesi bizim için büyük kolaylık oldu. Ayrıca eğitime ihtiyaç olmaması ve kullanım kolaylığı nedeniyle yeni gelen personelin çok hızlı şekilde programı kavrayabilmesi bizim için ikinci büyük kolaylığı sağladı.

b2bNet sayesinde ürünlerimizi hem muhasebe programına hem de web sitesine ayrı ayrı eklemek zorunda değiliz. Bunun için ayrıca bir personel istihdam etmek durumunda kalmıyoruz ve böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyoruz.


Kamber Sirke

İsmet Kamber

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.