Stok ve Depolar

Stok modülü sayesinde; stok kartlarınızı, miktarlarını fiyatlarını anlık olarak görebilirsiniz. Stok ekranını satır satır listeleme ya da kutucuklar şeklinde ürün görselleriyle listeletebilirsiniz.

Stok ve Depolar

Stok modülü sayesinde izin verdiğiniz bayilere fiyatları ve stok miktarlarını gösterebilirsiniz. Stok miktarlarını isterseniz sadece var yok şeklinde isterseniz sizin belirlediğiniz sınırlar içinde gösterilebilir. Bayiler ve plasiyerler stok kartlarındakendilerine tanımlı fiyatları göreceklerdir.

Özgürsünüz

Nererede olursanız olun telefonunuzdan veya tabletinizden tüm stoklarınızı anlık olarak görebilirsiniz. Programınızdan anlık olarak güncellendiği için muhasebeciniz bir alış faturası işlediği anda stoklarınız güncellenecektir. 

Dilerseniz bayilerinizin ve plasiyerlerinizin de stoklarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece bayiler sipariş verecekleri zaman hangi üründen ne kadar kaldığını görebilir ona göre sipariş listesi oluşturabilirler. Bu da telefon trafiğinizi ciddi anlamda azaltacaktır. 

 

Her Platformdan Ulaşın

b2bNet her platform için ayrı tasarlanmış ekranları sayesinde rahatça kullanılabilir. Bilgisayarınızdan telefonunuzdan ve tabletinizden açıldığından kulllanıcıyı ilgili cihaza uygun farklı ekranlar karşılar. Böylece ekran boyutu küçülse de rahatlıkla kullanabilen kullanıcı dostu arayüzlerle çalışırsınız.

Özelleştirin

 Stoklarınızı marka ve gruplara göre filtreleyebilir, sadece stokta olan ürünleri listeletebilirsiniz. Stoklarınızı ister liste şeklide satır satır isterseniz kartlar şeklide görselleri daha büyük olarak listeletebilirsiniz. Yüzbinlerce stoğunuz bile olsa endişe etmeyin sistem asla yavaşlamaz! istediğiniz ürünleri ürün adlarına stok kodlarına göre kolaylıkla bulabilirsiniz.