Saha Satış Modülü

Sahadan plasiyerlerinizle veya bayilerinizden direk sipariş almaya ne dersiniz? Üstelik ERP programınızla gerçek zamanlı entegre şekilde. b2bNet sipariş alma yükünüzü azalttığı gibi plasiyer gönderemediğiniz bölgelere de ulaşarak iş hacminizi büyütmeniz yardımcı oluyor.

Saha Satış Modülü

Saha Satış Modülü

E-ticaret hacmi her geçen gün büyürken bu büyümenin en önemli ayaklarından birini de b2b yani işletmeler arasında ticaret oluşturuyor. b2bNet bu pazarda sizin de olabilmeniz için ek iş yükü getirmeden sizi oyuna dahil ediyor.

 

 

Mevcut muhasebe programınızda hiç bir değişiklik yapmadan internet üzerinden bayilerinizden direk sipariş alabilirsiniz. Bu pazarlamacı gönderemediğiniz bölgelere de ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. 

 

 


Hataya Yer Yok


b2bNet'te hataya yer yok. Telefonda alınan siparişlerin, pazarlamacının ya da bayinin verdiği sipariş isteklerindeki hatalar b2bNet'te asla yaşanmaz. Bayi veya plasiyer kendi siparişini kendisi oluşturduğundan muhasebeci veya depocu gibi 3. kişilere gerek kalmaz. İşin içinden insanı çıkartınca da hata riski azalır. b2bNet Hem telefon mail trafiğinizi azaltacak hem de hata riskini minumuma indirecektir. Bayileriniz  veya plasiyerleri sipariş verdikleri anda muhasebe programınızda Siparişler kısmına düşecek siz onay verdikten sonra faturalandırılır. 

 

Plasiyerleriniz kendi yetkilerinde bulunan bayilerin sepetlerini görüp sepetler üzerinde değişiklik yapabilirler. Bayiler arasında geçiş yaparken panelden çıkmalarına da gerek yoktur. Tüm bayileri tek ekrandan yönetebilirler.

 


Özel İskontolar


Plasiyerleriniz sizin verdiğiniz yetkiler dahilinde bayilerinize iskontolar yapabilirler. Sepete eklenen her ürüne 4 farklı iskonto yapabilir ve ürünün fiyatını değiştirebilir. Plasiyerinizin maksimum iskonto yetkisi %10 olduğunu kabul edelim. Plasiyeriniz 1.000 TL değerinde bir ürüne %2 + %3 + %4  iskonto yapabilir fiyatını 900 TL olarak değiştirebilir. Ürün fiyatını 850 TL yaptığında %10 iskonto yetkisini aştığı için sistem tarafından izin verilmez. 

Bunun dışında sepet toplamına da toplu olarak iskonto yapabilir.