Bayi Modülü

Bayi Modülü sayesinde bayilerinizi ve müşterilerinizi sisteme davet edebilir ve kendi cari hareketlerini görmelerini, sipariş vermelerini hatta ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

Bayi Modülü

Bayi Modülü

Hem müşerilerinizin hem de sizin iş yükünüzü azaltacak bayi modülü sayesinde, telefon trafiğiniz azalacak, personellerinizin hata yapma ihtimali en aza inecek. 

 

İzin verdiğiniz müşteriler sisteme giriş yaparak tüm cari hareketleri görüntüleyebilirler. Böylece muhasebe departmanını arayıp cari ekstre istemelerine gerek kalmaz. Tüm stoklarınızı görü sipariş verebilirler bu sayede plasiyer gönderemediğiniz lokasyonlardan bile rahatlıkla sipariş alabilirsiniz. Ayrıca siparişleri anlık olarak gördüğünüzden muhasebenin gelen siparişleri tek tek girmelerine de gerek kalmaz. Böylece muhasebenin yükünü de azaltmış olursunuz. Kendi ödemelerini de sistem üzerinden yaptıklarından dolayı hem bayi ve müşterileriniz hem de siz zamandan tasarruf edersiniz.

 

 


7 Gün 24 Saat Açık


b2bNet için zaman mevhumu yoktur! 7/24 açık olduğundan o an müsait olmayan müşterileriniz akşam saatlerinde telefonlarından bile siparişlerini verebilir size ödeme yapabilirler.

 

Bayilerin oluşturduğu siparişleri, yöneticiler ve plasiyerler anlık olarak görürler. Böylelikle hata riski en aza iner. 

 


Özel İskontolar


Fiyat listeleri ve bayilere özel iskontalar sayesinde bayiler giriş yaptıklarına kendilerine özel onlarak tanımlanan fiyaları görürler.