← Tüm Kullanıcı Yorumları

Biz masaüstü muhasebe programı kullanan bir firmaydık ve pandemi sürecinde iş akışında çok büyük sorunlar yaşadık. Binlerce stoğu yönettiğimiz için toptan satışlarda yaptığımız hatalar nedeniyle firmamız çok defa zarara uğradı. Bu sebeple b2b sistemlere geçme ihtiyacı duyduk ve hem sahada bulunan pazarlamacı arkadaşlarımızın hem de çevremizdeki kişilerin yönlendirmeleriyle rakiplerimizin de kullandığı sistemleri inceledik. Ancak uzun süren eğitim ve kurulum süreçleri ile maliyetlerinin yüksekliğinden dolayı bu sistemleri tercih etmedik. Bunun sonucunda internetten b2b sistemlerle ilgili daha fazla araştırma yapma gereği duyduk ve b2bNet'le karşılaştık.

Öncelikle b2bNet'in web sitesinde yer alan dokümanları detaylıca okuduk, demosunu açtık ve buradaki bilgileri doldurduk. Online olduğu için kuruluma gerek olmadan anında açıldı ve deneme sürecine girdik. Bİrkaç gün sonra ise b2bNet ekibinden gelen çağrıya cevap vererek kendilerine merak ettiğimiz birkaç şeyi sorduk. Sağolsunlar tüm sorularımızı yanıtlayarak kafamızdaki soru işaretlerini giderdiler ve demoyu geçerek b2bNet'i gerçek anlamda kullanmaya başladık.

Şu an ihtiyacımız kadarıyla, en düşük paketi kullanıyoruz ve tüm modüllerimiz ücretsiz olarak çalışıyor. Hiçbir şeye ekstra ücret ödemek zorunda değiliz, stoklarımızı burada tutuyoruz, bayilerimiz sisteme giriş yaparak adında sipariş verebiliyorlar. Normalde diğer sistemler 3 aydan önce oturmaz fakat b2bNet ile 1 hafta içinde siparişlerimizi faturalandırmaya başladık ve üstelik bayi sayımızı artırmamıza rağmen sistemde en ufak bir yavaşlama görmedik. Şu an ne donanım maliyetimiz var ne de güncelleme veya yedekleme stresimiz... Tüm bu sebeplerden ötürü b2bNet'i herkese tavsiye ederim.


Aslan Yapı Market

Mehmet Türkeli

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.