← Tüm Kullanıcı Yorumları

Bizim temel ihtiyacımız bayilerden sipariş almaktı. Ayrıca yaptığımız kampanyaları müşterilere ve bayilerimize duyurabileceğimiz, bir bayi portalına da ihtiyaç duyuyorduk. b2bNet sayesinde hem bayi portalı ihtiyacımızı giderdik hem de portala ek olarak çok başarılı bir ön muhasebe programına sahip olmuş olduk.

b2bNet'ten önce de bulut tabanlı bir muhasebe sistemi kullanıyorduk fakat bu programın bayi modülü çok karmaşıktı. Bu ise işlerimizi yürütürken zamanımızı verimsiz kullanmamıza sebep oluyordu. b2bNet'in bayi sayfalarını kullanmak hem çok basit hem de tüm ihtiyaçlarımızı giderecek bir niteliğe sahip. Üstelik mevcut muhasebe programımızı bırakıp b2bNet'e geçtikten sonra hem muhasebe yükümüz hem de telefon trafiğimiz azaldı.

Bunun yanı sıra bayilere farklı fiyat listeleri tanımlayabiliyor oluşumuz bizim açımızdan büyük avantaj sağladı. Bayilerimiz aynı portaldan, kendilerine verdiğimiz kullanıcı adı ve şifreyle ücretsiz olarak sistemimize bağlanabiliyor, kendilerine tanımladığımız fiyatlardan sipariş verebiliyor ve stoklarımızı görüntüleyebiliyorlar. Ayrıca bayilerimize özel teklifler hazırlayarak stok yönetimimizi ve satışlarımızı oldukça verimli bir şekilde yönetebiliyoruz.


Aslan Madeni Yağ

Mustafa Çetin

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.