← Tüm Kullanıcı Yorumları

Ajansımızda çok bilinen bir ön muhasebe programını kullanıyorduk. Ön muhasebeye dair gereksinimlerimizin çoğunluğunu giderse de b2bNet'le tanıştıktan sonra aslında daha fazla şeye ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Bir arkadaşımızın önerisiyle b2bNet'i deneyip aynı gün içinde eski programımızı bıraktık.

Ekibimiz çok büyük olmasa da hatırı sayılır bir müşteri portföyüne sahibiz. Müşterilerimize her gün teklif vermek ve hesap ekstresi göndermek ise bizim için çok yorucu. Özellikle bizden ürün/hizmet alıp son kullanıcılara ulaştıran müşterilerimizin bizden sürekli hesap ekstresi talep etmesi ekibimizi zorluyor. Artık b2bNet sayesinde bunu yapmak zorunda değiliz çünkü bunu yapmak yerine müşterilerimize birer davet gönderdik ve kendi ekstrelerini görmelerini sağladık. Bu sayede telefon trafiğimiz 3 ay içinde yarı yarıya azaldı ve ekibimiz rahat bir nefes aldı.

Bayi ve müşteri yönetimi açısından elimizi rahatlatan b2bNet bir muhasebe programı olarak da çok başarılı. Eski kullandığımız yazılımdan çok daha kolay ve anlaşılır. Ayrıca bir tasarımcı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki b2bNet'in kullanıcı arayüzü kesinlikle incelikli olarak hazırlanmış. Burada örneğin bir fatura kesmek veya cari işlemek bunu diğer programlarda yapmaktan çok daha kolay. Biz yaklaşık olarak 9 aydır kullanıyoruz ve son derece memnunuz.


Ajans Big

Nejla Sancar

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.