Stok Görünüm

Stok listeleme sayfalarında fiyatları istediğiniz döviz cinsinden otomatik çevirerek KDV dahil veya Hariç gösterebilir, stok miktarlarını istediğiniz gibi maskeyelebilirsiniz.

Stok Fiyat Görünüm : 

Sistem varsayılanı: Bu seçeneği seçtiğinizde, tüm stok fiyatları genel ayarlardaki para birimi neyse o para birimine çevrilir.
Cari Varsayılan: Bu seçeneği seçtiğinizde bayileriniz giriş yaptıklarında tüm stok fiyatlarını sizin o cariye ait seçtiğiniz para birimi cinsinden görür.
USD, EURO, TL : Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz, carileriniz kendi para birimleri ne olursa olsun ürünleri seçilen para biriminde görür.

Örnek bir senaryo ile tüm stokları USD cinsinden sisteme eklediğinizi varsayalım.

- Tüm bayilerinize güncel kur üzerinden TL olarak gösterebilirsiniz

- Bazı bayilerinize TL, bazılarına USD veya EURO olarak gösterebilirsiniz

- Tüm Bayilerinize sizin sistemde belirlediğiniz para birimi cinsinden gösterebilirsiniz.

Fiyat Gösterim : Stok listelerinde ve Sipariş ekranlarında Fiyatları KDV dahil veya KDV hariç olarak gösterebilirsiniz.

Stok Listeleme Tipi : 

Liste : Stok Liste ekranında ürünleri tek satır halinde alt alta gösterilir. Fakat kullanıcı kendisi bu görünümü liste ekranından değiştirebilir.

Grid : Stok Liste ekranında ürünler kutular şeklinde gösterilir. Fakat kullanıcı kendisi bu görünümü liste ekranından değiştirebilir.

Kategori Grid : Stok Liste ekranında, sol tarafta kategoriler sağ taraftaysa ürünler kutular şeklinde Fakat kullanıcı kendisi bu görünümü liste ekranından değiştirebilir.

Bu makale size yardımcı oldu mu? Evet Hayır