Fatura Modülü

Fatura Modülü sayesinde cari kartlarınıza farklı evrap tiplerinde faturalar oluşturabilirsiniz. Her fatura kalemine ayrı iskonto ya da  fatura altında toplam iskonto yapabileceğiniz pratik ve e-faturayla uyumludur.

Fatura Modülü

Fatura oluşturmak ve fatura takip etmek b2bNet paketlerinde çok kolaydır. Cari kartlardan faturaları filtreleyebilir ayrıca fatura listeleme ekranından da istediğiniz cariye ait faturaları takip edebilirsiniz.

Fatura Takibi

 

"Pratik Fatura Oluşturma Ekranı"

Fatura oluşturma ekranında canlı arama özelliğiyle kayıtlı carilerinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Faturanıza ürün ve hizmet eklerken de canlı arama özellğiyle istediğiniz hizmet veya ürün stok kartını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürün mevcut stok ve depo bilgileri hemen satırın altında belirecektir. Ayrıca her satıra özel iskonto ötv veya öiv oranları girebilir açıklama bilgisi yazabilirsiniz.

 

Güçlü Altyapı

Tüm hesaplamalar sayfalar yenilenmeden aynı sayfa içinde yapılır. Girdiğiniz tüm veriler,  miktar, oran birimler vb.  anında sayfada hesaplanır ve fatura tutarında anlık olarak gösterilir. Fatura satırlarında siz bir satırı girdiğiniz anda yenisi belirecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece yeni satır ekle tuşu vb. aksiyonlarla uğraşmadan ürünleri hızlıca ekleyip faturanızı oluşturabilirsiniz.

 

Her fatura satırına tek tek farklı oranlarda iskonto yapabileceğiniz gibi fatura altında da Yüzde ( % ) ve tutar bazında indirim de tanımlayabilirsiniz.Cep telefonunuzdan bilgisayarınızdan veya tabletinizden rahatlıkla faturalar oluşturabilir bu faturaları takip edebilirsiniz.