Cari Hesap Takibi

Detaylı cari hareket modülü sayesinde carilerinizin hareketlerine her yerden ulaşabilirsiniz.Kullanıcı dostu ekranlar sayesinde carilerinize kesilen faturaları çek senet vb. tüm evrak tiplerini detaylı olarak rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Cari hesap detaylarını sadece siz değil izin verdiğiniz bayi ve plasiyerleriniz de görebilirler. Böylelikle saha personeliniz kendi yetkisinde olan bayilerin kesilen faturalarını ve diğer evraklarını görüp döküm alabilirler. Bayileriniz de sizin tanımladığınız kullanıcı giriş bilgileriyle kendi hareketli dökümlerini inceleyebilirler.

 

"Hem saha personeliniz hem bayileriniz kullanabilir."

Bilgisayar tablet ve cep telefonu gibi tüm cihazlarla sadece internet tarayıcısı üzerinden kullanabilindiği için, ek bir program kurulumu gerektirmez. Sadece kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapıp ilgili carinin tüm harektlerini detaylı olarak görebilir ve döküm alabilrsiniz.

 

Muhasebe Yükünüz Azalır

Bayileriniz kendi detaylı ekstrelerini anlık olarak rahatlıkla görebilecekleri için finansda telefon ve eposta trafiğiniz azalacaktır. Kullanıcılarımızdan gelen bildirimlere göre firmalara göre değişiklik gösterse de b2bNet kullanmaya başlayan firmaların muhasebe yükü eskiye oranla %70 oranında azalmaktadır. Bunun nedeni bayilerin kolaylıkla tüm işlem tiplerine ve tarih aralığına göre ekstrelerine ulaşabilmeleri hesap dökümlerini kendileri alabilmeleridir.

 

Bayilere gönderilmesi gereken rutin ekstreler, telefonda izah edilmeye çalışılan fatura detayları, sürekli telefon trafiğinin artması nedeniyle, firmanın iş hacmi büyüdükçe muhasebe departmanında da  personel sayısı arttırmak zorundadır. b2bNet bu soruna tamamen kalıcı bir çözümdür. Bayiler kendi ekstrelerini cep telefonlarından bile görebilecekleri için muhasebe personeli bu gibi işlerle uğraşmaz ve telefonlarda fatura detayları virman çek vb. açıklaması bazen güç olabilecek işlemleri anlatmak zorunda kalmaz.