Sepet Modülü

Hızlı sipariş modülüyle tek ekran üzerinden istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde ekleyip pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz

Sepet Modülü

Sepet Modülü

Tek ekran üzerinden istenilen stok kalemleri seçilerek hızlı bir şekilde sipariş oluşturmaya yarayan bir modüldür. Bu modül sayesinde hem bayiler kendileri için hem de plasiyerler yetkisi dahilindeki cariler adına kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirler.

 

 

Sepet modülünden farklı olarak tek ekran üzerinden stok listesine girmeden ajax uygulama üzerinden sayfa yenilemeden hızlıca liste oluşturabilir. Bu liste sipariş olarak kaydedildikten sonra üzerinde değişiklik yapılabilir, kopyalanabilir silinebilir. Sipariş durumlarını da bayiler ve plasiyerler takip edebilir.

 

 


Sepete Aktar, Kopyala, Faturalandır


Hızlı sipariş modülünde hazırladığınız siparişleri aynı cariye veya farklı bir cariye kopyalabilir ve üzerinde değişiklik yapıp kaydedebilirsiniz. Dilerseniz bu siparişi sepete aktarıp sepet modülünden siparişe devam edebilirsiniz. Ayrıca oluşturulan bu siparişler yönetici tarafından faturalandırarak ilgili carinin hareketlerine işlenebilir.

 

Bayilerin oluşturduğu siparişleri, yöneticiler ve plasiyerler  görüp düzenleyebilir hatta farklı bir cariye kopyalayabilir. Hızlı sipariş modülü tek ekranda hızlıca sipariş oluşturabileceğiniz bir modüldür.

 


Özel İskontolar


Plasiyerleriniz sizin verdiğiniz yetkiler dahilinde bayilerinize iskontolar yapabilirler. Sepete eklenen her ürüne 4 farklı iskonto yapabilir ve ürünün fiyatını değiştirebilir. Plasiyerinizin maksimum iskonto yetkisi %10 olduğunu kabul edelim. Plasiyeriniz 1.000 TL değerinde bir ürüne %2 + %3 + %4  iskonto yapabilir fiyatını 900 TL olarak değiştirebilir. Ürün fiyatını 850 TL yaptığında %10 iskonto yetkisini aştığı için sistem tarafından izin verilmez. 

Bunun dışında sepet toplamına da toplu olarak iskonto yapabilir.