← Tüm Kullanıcı Yorumları

Biz masaüstü muhasebe progamı kullanan bir firmaydık. Fakat pandemi sürecinde iş akışında çok büyük sorunlar yaşadık. Binlerce stok yönettiğimiz için toptan satışlarda yaptığımız yanlışlar yüzünden de çok zarar yaşadık. Kendi çevremdeki arkadaşların kullandığı sistem b2b sistemlerdi bizim sahada bulunan pazarlamacılarımızın da yönlendirmesiyle rakiplerimizin de kullandığı sistemleri inceledik ama hem kurulum maliyeti yüksek hem de eğitimleri ve kurulumları çok uzun süreceğini anladık.

Bizim incelediğimiz b2b sistemlerde maliyet hem donanım hem program nedeniyle yüksekti şöyle anlatayım. Önce bir ön muhasebe programı alacaksınız bu programların maliyetleri 20 Bin liranın üzerinde kullanıcı sayısı ve modülleri de düşünürseniz bu rakam yükseliyor. Bir de sunucu bilgisayar tablet maliyetleri var yani donanımı da işin içine katarsanız 50 Bin lirayı buluyor. E bitmedi bi de bu programlara ara bir yazılım alıp b2b yapıyorsunuz o ara yazılımlar da 10 bin lira civarında. İşte internette araştırırken karşımıza b2bNet çıktı Allah'tan da çıkmış :)

b2bNet demosunu açtık direk kullanıma hazır yani bir kurulum bilgisayara bağlama vs. yok bilgileri doldurduk online anında açıldı 3 5 gün sonra bizi b2bNet ekibinden biri aradı sorularımızı yanıtladı inanın çok memnun kaldık.

Gerçekten çok memnun kaldım bakın ben en düşük paketle başladım sadece 1000 TL verdim tüm modüller ücretsiz bayilerim açıldı stoklarımı girmeye başladım bayilerim giriş yaptığında anında sipariş vermeye başladılar. Bana diğer yazılımcılar 3 aydan önce sistem oturmaz dediler b2bNet ile 1 hafta içinde siparişleri faturalandırmaya başladım. Sistem tıkır işliyor bayi sayısını arttırdık ve en ufak bir yavaşlama yok. Donanım maliyetim yok, güncelleme yedekleme derdim yok ben çok memnunum. Herkese de denemesini tavsiye ederim.


Aslan Yapı Market

Mehmet Türkeli

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.