← Tüm Kullanıcı Yorumları

Biz bir ajans olarak yıllardır çok bilinen bir ön muhasebe programı kullanıyorduk. Bir gün bir arkadaşımızdan b2bNet i duyup aynı gün içinde eski programı bırakıp b2bNet' e geçtik diyebilirim.

Ekip olarak çok büyük olmasak da hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahibiz. Bu müşterilere her gün teklif vermek ve hesap ekstresi göndermek bizim için çok yorucu. Özellikle bizden ürün / hizmet alıp son kullanıcılara satan müşterilerimiz bizden sürekli hesap ekstresi istiyorlar. b2bNet ile bunu yapmak zorunda olmadığımızı öğrendik. Müşterilerimize birer davet gönderip onların kendi ekstrelerini görmesini sağladıktan sonra telefon trafiğimizin 3 ay içinde yarı yarıya azaldığını görünce de ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık.

Aslında b2bNet sadece bayi ya da müşteri yönetimi açısından değil bir muhasebe programı olarak da çok başarılı. Eski kullandığımız yazılımdan çok daha kolay ve net. Ben de bir tasarımcı olduğum için şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki kullanıcıyı düşünerek tasarlanmış. Örneğin b2bNet te bir fatura kesmek diğer programlardan hazırlamaktan çok daha kolay. Ayrıca biz sürekli dışarda olduğumuzdan telefonlardan kullanıyoruz ve hiç sorun yaşamıyoruz. Ben ortalama 9 aydır kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim.


Ajans Big

Nejla Sancar

Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.