← Tüm Blog Yazıları

b2bNet Nedir?

b2bNet, SaaS alt yapıya sahip bulut tabanlı ve erp programlarla entegre veya erp programlardan bağımsız çalışabilen bir yazılımdır.

b2bNet Nedir?

b2bNet
Nedir?


b2bNet, SaaS alt yapıya sahip bulut tabanlı ve erp programlarla entegre veya erp programlardan bağımsız çalışabilen bir yazılımdır.


b2bNet sayesinde;
Siz; Cari kartlar açabilir, stoklar tanımlayabilir, fatura, irsaliye kesebilir kısacası ön muhasebenizi tutabilirsiniz.
Bayileriniz; cari hareketlerini detaylı olarak inceleyebilir, sipariş verebilir ve ödeme yapabilirler.
Plasiyerleriniz; yetkileri dahilinde bayilerinizin cari hareketlerini inceleyebilir, bayileriniz adına sipariş alabilir ve tahsilat yapabilirler.

 

Güvenilir Alt Yapı


b2bNet özel web servisi sayesinde, entegrasyon için ERP programınızdan dışarıya port açmanıza gerek yoktur. Verileriniz anlık olarak web servisimiz sayesinde güvenli olarak güncellenir. Muhasebe programında yaptığınız değişiklik anlık olarak b2bNet sunucularına işlenir. Gelen siparişlerde yine web servisimize anlık olarak gelir ve muhasebe programınıza işlenir. Böylelikle bayileriniz ve plasiyerleriniz tüm hareketleri hiç gecikme olmadan anlık olarak görüntüler.

Entegrasyon

E-ticaret sitenizle entegre çalışabilir. Verilerinizi anlık olarak web servisimiz sayesinde çift taraflı entegre eder.

Bayi ve Plasiyer

Bayi ve plasiyer giriş ekranları sayesinde bayileriniz ve plasiyerleriniz sipariş verip hareket dökümlerine ulaşabilirler.

Hep Güncel

Çıkan tüm versiyonları ücretsiz olarak kullanırsınız. Her zaman en güncel versiyonu kullanır ve ek ücret asla ödemezsiniz.

Bulut Tabanlı

Bulut tabanlı SaaS alt yapısı sayesinde her yerden ve internete bağlanan tüm cihazlardan rahatlıkla erişebilirsiniz.
 

Her Yerden Ulaşın


Platform bağımsız alt yapısı sayesinde hiç bir ek yazılım kurmadan mevcut tarayıcınızı kullanarak b2bNet'e olan her yerden erişebilirsiniz. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan hiç bir ek yazılım kurmadan Cari hareket detaylarını görebilir, stoklarınızı kontrol edebilir, sipariş verebilir hatta tahsilat yapabilirsiniz.


Bayi Ekranları


Bayilerinize tanımladığınız Temsilci kodu ve şifre sayesinde bayileriniz kendi hareket detaylarını anlık olarak görebilir, yine sizin verdiğiniz yetkilere bağlı olarak stok miktarlarınızı ve fiyatları görebilir, sipariş verebilirler. Ayrıca kendi ekranlarından ödeme de yapabilirler.
b2bNet sayesinde pazarlamacı gönderemediğiniz yerlerden bile sipariş alabilir mevcut bayilerinizin de telefon trafiğini ortalam %70 oranında azaltabilirsiniz. Kısacası b2bNet iş hacminizi genişletip, iş yükünüzü azaltır.


Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.