← Tüm Blog Yazıları

b2bNet Bulut Tabanlı Saha Satış

Plasiyerlerinizin, saha satış temsilcilerinizin en büyük yardımcısı b2bNet'i entegre çalışmanın yanında program bağımsız da çalışabilen bütünleşik bir bulut ön muhasebe yazılımıdır.

b2bNet Bulut Tabanlı Saha Satış

Plasiyerlerinizin, saha satış temsilcilerinizin en büyük yardımcısı b2bNet'i entegre çalışmanın yanında program bağımsız da çalışabilen bütünleşik bir bulut ön muhasebe yazılımıdır.

b2bNet'i platformlara özel ekranları ve uygulamaları sayesinde cep telefonundan, tabletten veya bilgisayardan; yani interneti olan her yerden, ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan tarayıcınızda çalıştırabilirsiniz.

b2bNet'i diğer bulut yazılımlardan ayıran en önemli fark, bayilere ve saha satış temsilcilerine verebileceğiniz yetkiler sayesinde sahadan ve müşterilerinizden sipariş alabilme, tahsilat yapabilme ve müşterilerinizin cari hareketlerini canlı olarak görebilmelerini sağlamasıdır.

b2bNet yüksek güvenlikli 5 farklı bölgedeki sunucularda anlık olarak yedeklenir. Sizi hem sunucu masrafından hem de yedekleme yükünden kurtarır. Bu verileri ise dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

b2b Online saha satış muhasebe

Bulut Saha satış sisteminde,  plasiyerleriniz sizin tanımladığınız yetkilerle müşterilerinizin siparişlerini toplayıp sisteme düşürür. Dilediği siparişi kopyalayıp yeni bir sipariş oluşturabilir, sepetlerini farklı isimlerle kaydedebilir ve bu sepetlere müşterilerin erişimini sağlayıp müşterilerin sepetlerinde değişiklik yapmasına da imkan tanır. Ayrıca kendi yetkilerine dahil olan müşterilerin sepetlerine de müdahale edip sipariş oluşturabilir. 

Hızlı sipariş modülü sayesinde fatura oluşturur gibi hızlıca ürünleri satır satır ekleyerek yetkileri dahilinde satır iskontosu ve fatura altı iskontosu uygulayıp siparişi kaydedebilir. Yönetici, siparişleri faturalandırabilir veya beklemeye alabilir.

Sipariş durumlarını müşterileriniz izleyebilir, dilerseniz müşterilerinize sipariş durumu değiştiğinde bilgilendirme e-postaları ve SMS'leri gönderebilirsiniz. 

Bulut tabanlı SAAS alt yapısı sayesinde tüm güncellemeleri ücretsiz olarak kullanırsınız. 

B2B modülüyle müşterilerinize ve bayilerinize kullanıcı ve şifre tanımlayarak onları da sisteme dahil edebilirsiniz, böylece muhasebecilerinizin iş yükünü azaltabilirsiniz.

Bayileriniz sisteme girdiklerinde kendi cari hareket detaylarını canlı olarak görebilir, tüm hareketleri tarihe ve evrak tipine göre filtreleyebilir ve bu hareketlere ait detayları aynı sayfada görebilirler. Dilerlerse hareketleri PDF formatında çıkarabilirler. 

Bayileriniz kendi siparişlerini takip edebilir ve durumlarını sistemden görebilirler. Ayrıca sistemdeki güncel stok miktarlarını görüp sipariş oluşturabilir ve sepetlerini farklı isimlerle kaydedip tekrar bu sepetleri hızlı şekilde sipariş olarak sisteme gönderebilirler.

Ayrıca bayileriniz tahsilat modülüyle size istedikleri miktarda kredi kartıyla ödeme yapabilirler.


Hantal programından vazgeçmeye ne dersin?
Hemen ücretsiz başla.